Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
DeWKOng98
Zarejestrowany:ponad 4 lat temu
Ostatnio online:około rok temu
Wyświetlenia profilu:1077
Lokalizacja:Gliwice Centrum Przesiadkowe
Minecraft:Zdzicho007
Discord:DeWkong.#0370
Brak znajomych.
Ostatnie posty:

ugułem Måneskin to super zespół, 9/10 mocne

https://www.youtube.com/watch?v=YoA3497UQeY

trochę inne niż poprzedni post ;_)Czego słuchają Reverialowicze? około rok temu

nie trafia w mój gust muzyczny, ale pewnie gdyby leciało w radiu w aucie - posłuchałbym; 5/10

https://www.youtube.com/watch?v=B_HSa1dEL9s

ożywiamy ten tematCzego słuchają Reverialowicze? około rok temu

1. Twój nick: Zdzicho007.
2. Imię: Filip.
3. Wiek: 14.
4. Jak długo grasz w Minecrafta: W Minecrafta gram od około roku 2013 roku, jednakże z przerwą.
5. Jak długo grasz na tym trybie: Na trybie Survival gram od 2017 roku. Na aktualnej edycji gram od samego początku, łącznie z Beta Testami.
6. Czy miałeś/aś rangę moderacyjną na innym serwerze, jeśli tak to napisz jaką: Nie miałem doświadczenia na takim stanowisku.
7. Czy miałeś/aś swój serwer: Nie miałem.
8. Dlaczego chcesz zostać ChatModeratorem: Chciałbym zostać ChatModeratorem z kilku powodów. Pierwszy i uważam, że najważniejszy jest taki, że po prostu chciałbym się sprawdzić jako osoba pilnująca porządku na czacie. Następny powód jest taki, że grałem kilka dobrych edycji jako gracz, dlatego chciałbym "urozmaicić" swoją rozgrywkę na serwerze Reverial będąc na stanowisku ChatModeratora. Chciałbym nim zostać również dlatego, że nie cierpię gdy ktoś łamie regulamin serwera na czacie, dlatego dzięki mojej wysokiej aktywności, podczas pełnionego "duty" na czacie nie miałyby miejsca przejawy łamania regulaminu.
9. Opisz siebie: Witam wszystkich czytających moje podanie w styczniowej rekrutacji na rangę ChatModeratora, szczególnie Was szanowna administracjo. Nazywam się Filip, pochodzę ze Śląska. Moje zainteresowania to wszelakie sporty, w szczególności piłka nożna, i siatkówka, służby mundurowe, muzyka, no i oczywiście gry komputerowe, na czele z Minecraft'em, Multi Theft Auto San Andreas, Sid Meier's Civilization V oraz Euro Truck Simulator 2. Jestem osobą bardzo spokojną, opanowaną i stosującą się do wszelakich panujących zasad. Pomimo stosunkowo młodego wieku, śmiem sądzić, że mam równe szanse w rekrutacji, co starsi jej uczestnicy. Od 8 miesięcy pełnie funkcje wirtualnego funkcjonariusza na jednym z największych serwerów platformy MTA, co może pokazać to, że stosuje się do regulaminów i zasad.
10. Twoje plusy i minusy: Moim największym plusem, który sam cenię jest to, że jestem bardzo cierpliwy. Nie podejmuje pochopnych decyzji, co często wychodzi mi na plus. Jestem również bardzo opanowany, przez co ciężko jest mnie sprowokować i skłonić do niepoprawnego działania. Następnym plusem jest moje zaangażowanie w powierzone mi obowiązki. Nie marnuje danych mi szans, co też wychodzi mi na dobre. Myślę, że moim następnym dużym plusem jest to, że posiadam (tak sądzę) spory zasób słownictwa, dobrze operuje językiem polskim i poprawnie go używam. Jednym z moich ostatnich plusów jest sprawiedliwość. Nigdy nie ukazałem aktów faworyzacji będąc osobą decyzyjną. Jest to dość ważny atut dla osoby, która ubiega się o takie ważne stanowisko. Jak każdy człowiek mam również minusy. Gdy coś mi nie wychodzi potrafię się zdekoncentrować, lub po prostu podłamać, jednakże od jakiegoś czasu staram się ten problem zniwelować. Kto wie, może kiedyś się uda? Kolejnym minusem jest to, że potrafię się zdenerwować przez osobę która łamie zasady panujące w jakimkolwiek/jakiejkolwiek miejscu / serwerze / randze / sytuacji, jednakże ten minus jest do zniwelowania poprzez posadę Chatmoderatora, na której takim zachowaniom można zapobiegać.

PS. Najmocniej przepraszam za formatowanie.Podanie na ChatModeratora - Zdzicho007. Styczeń'01/21. ponad 3 lat temu

1. Twój nick: Zdzicho007
2. Nick oskarżonego: Cris131
3. Powód oskarżenia: Obraza Administratora serwera Reverial.
4. Dowody: https://imgur.com/a/UBTTJAt
5. Data zdarzenia: 28.12.2020, okolice godziny 12.30Skarga na Cris131 - oskarżony przez Zdzicho007. ponad 3 lat temu