Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Domacz
Nie ma tu jeszcze żadnych wpisów.
Zarejestrowany:ponad 4 lat temu
Ostatnio online:ponad 2 lat temu
Wyświetlenia profilu:1111
Lokalizacja:Metropolia
Minecraft:Domacz
Ostatnie posty:

No pewunia stary! My to w jednym basenie ryby łowiliśmy hihi :) Czy lubisz gracza powyżej? ponad 3 lat temu

Widząc tę aplikację na kontrolera czatu, rozpiera mnie pozytywna energia i aura! Aż kręci mi się łezka w oku, wspominając nasze wspólne eskapady! Pamiętam jakby to było dziś: Ja elf-inżynier, on męski wiedźmak przeciw Kikimorze, jak i Rusałce ze wsparciem Pieronki Beliatyckiej! Cóż to była za przygoda! Widziałem w nim prawdziwy profesjonalizm. Ów Brunatny Niedźwiedź wykazał się niezwykłą znajomością przeróznych stylów walki z potworami (takich jak np. krucyfiks). Jako majestatyczny inżynier, mogę polecić tę aplikację do zlecenia bycia nadzorcą czatu.

Z poważaniem Elf Doma'llach.Aplikacja Do Pracy jako Wiedźmiński Kontroler Chołoty Czatu ponad 4 lat temu
Vasasin:

Przypierdalanie przywalanie sie do ortografii zostawiam bez komentarza...

Ja zostawię to bez komentarza...

No cóż. Krótkie podanie, sam nie miałem giga hiper długiego, więc nook. Patrząc na spis plusów i minusów, jak i zachowanie na chacie, które jest, nieco wybuchowe nie sądzę, byś był dobrym kandydatem na chatmoderatora.

Od kiedy przestrzeganie regulaminu to plus?😅Kandydat na Chatmoderatora ponad 4 lat temu

Oof, i tu znowu wkraczam!!! Totalnie mi się to nie widzi. Rozumiem, że mniej pracy i wszystko, no ale niekoniecznie mam chęć pokazywania komuś dodanego do cuboida tego, co mam w skrzynkach. Szczególnie przy oferowaniu pracy, gdyż może dojść do kradzieży. I tak dotarliśmy do zapierniczania po mapie na żądanie, bo kradzieże 😅Pora rozprawić się z LWC? ponad 4 lat temu

Wszystko supcio i wgl. Ale w momencie, kiedy ktoś cię zamknie w cuboidzie jak masz z niego wyjść? Czekanie specjalnie na interwencje admina z powodu przypadkowego zamknięcia na posesji wydaje się głupie, co dopiero umieranie w środku. Są niby takie rzeczy jak chorusy i perły, ale skoro mapa jest ograniczona, to niekoniecznie portal do endu musi wystąpić, no i nawet jeśli, to musisz mieć je przy sobie w danej chwili, co do pereł nie wyjdziesz z zamkniętego pomieszczenia. 

Pamiętając sytuację z bodajże v10, gdy gracze blokowali się na koniach wchodząc na cuboidy zamknięte flagą też musieli troszkę poczekać, aż się ich 'naprawi'. Ta sytuacja będzie się częściej przytrafiała w szczególności, gdy zasada 'Masz minute na tp albo lawa' zostanie zamieniona na zwykłe zamknięcie w pomieszczeniu. Poruszając kwestię wykorzystywania tego przez tych 'złych' graczy, jak dowieść, że nie zrobił tego przypadkowo? Nie mówiąc o tym, że ban za zamknięcie kogoś brzmi śmiesznie.

Strasznie nie lubię pisać na forum, bo czuję się sztywno, ale myślę, że wyszło całkiem nieźle😅 Pewnie i tak o milonie rzeczy zapomniałem, albo źle zrobiłem, ale to oficjalnie ignorujemy! 🙂Brak teleportacji?!?!? Jak żyć?!?!?!111 ponad 4 lat temu