Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Jak połączyć konto Discord ze stroną
Temat zablokowany
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
około rok temu

Poradnik dotyczy: Discord, Strona internetowa

Połączenie Discorda ze stroną internetową jest bardzo istotne, gdyż umożliwia pełną integrację ze stroną z poziomu samego Discorda. Dzięki temu można np. składać propozycje przez Discorda lub na nie odpowiadać - bez konieczności odwiedzania strony. Działa to także na odwrót - np. wszystkie propozycje stworzone na stronie są zsynchronizowane na Discordzie!

Instrukcja połączenia kont

Krok 1. Po zalogowaniu się na stronie, wejdź w Panel -> Integracje, a następnie kliknij w przycisk Połącz obok pola Discord.

Krok 2. Wyświetli Ci się komunikat o wykonaniu komendy na Discordzie.

Teraz musisz wykonać komendę /verify, a w polu token wpisać pogrubiony token, który widoczny jest w wiadomości powyżej. Oczywiście każdy token jest unikalny i jednorazowy, więc najlepiej będzie, jeśli go skopiujesz.

Krok 3. Wciśnij enter - to wszystko! Twoje konto jest połączone ze stroną 😁

Instrukcja logowania przez Discord

Jeśli założyłeś konto standardowo (a nie przy użyciu konta Discord), a chcesz logować się przy użyciu Discorda, musisz wykonać jeszcze jedną czynność.

Przejdź do Panel -> OAuth, a następnie kliknij guzik Połącz. W kolejnym etapie należy kliknąć przycisk Potwierdź - nastąpi przekierowanie na stronę Discorda, gdzie należy autoryzować żądanie. Po wykonaniu tych czynności będzie także możliwe logowanie się przy użyciu Discorda.🥒 OGÓREK 🥒