Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Odrzucone Podanie na ChatModa
Temat zablokowany
HeniaEU
3 postów
2 tematów
ponad 3 lat temu

1. Twój nick: HeniaEU
2. Imię: Piotr
3. Wiek: 27
4. Jak długo grasz w Minecrafta: teoretycznie od kilku lat ale teraz zacząłem się uczyć grać grając samemu
5. Jak długo grasz na tym trybie: mniej więcej dwa miesiące
6. Czy miałeś/aś rangę moderacyjną na innym serwerze, jeśli tak to napisz jaką: nie miałem
7. Czy miałeś/aś swój serwer: miałem, nie pamiętam już gdzie, kupiłem dla kilku osób hosting na okres wakacji to było kilka lat temu
8. Dlaczego chcesz zostać ChatModeratorem: nudzę się praktycznie i czasami chcę zrobić coś mądrego i przy okazji nabrać doświadczenia
9. Opisz siebie: 

lubię innowację, lubię podsuwać pomysły, lubię się uczyć, zwracam uwagę na szczegóły.
10. Twoje plusy i minusy: 

plusy:

konsekwentny, czasami przesadnie dzięki czemu nic nie umknie

czasami mam poczucie humoru co lubią ludzie

staram się zawsze być koleżeński

staram się być dokładny

minusy:

nie lubię żmudnej pracy, dzięki czemu szukam rozwiązania problemu po linii najmniejszego oporu

kiedy ktoś źle się do mnie odnosi, ja do niego też - dzięki czemu poznaję ludzi, nabieram doświadczenia i wiem komu ufać a komu nie

jestem indywidualistą - dzięki czemu mam swoje zdanie, czasami jestem w stanie spojrzeć na coś obiektywnie

lubię się wygłupiać - dzięki czemu jest śmiesznie



Ostatnio edytowany: ponad 3 lat temu
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 3 lat temu

Niestety nie mogę Cię przyjąć, pamiętam że miałeś problemy z podstawowymi mechanikami tej gry, co wskazywałoby na to że nie grasz w tę grę za długo. Ponadto aktywność też nie jest za duża, wysłałeś jedynie 38 wiadomości na czacie.



🥒 OGÓREK 🥒