Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Przyjęte Podanie na ChatModeratora
Temat zablokowany
kamnowek
12 postów
8 tematów
ponad 3 lat temu

1. Twój nick: kamnow
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 16
4. Jak długo grasz w Minecrafta: od 2013 roku 
5. Jak długo grasz na tym trybie:  prawie miesiąc 
6. Czy miałeś/aś rangę moderacyjną na innym serwerze, jeśli tak to napisz jaką: Mod,Helper,Support
7. Czy miałeś/aś swój serwer: Tak ale był dla kolegów
8. Dlaczego chcesz zostać ChatModeratorem: Chciałbym pełnić role ChatModeratora po to by pomagać graczom jak i za równo administracji. Bardzo dużo czasu spędzam na serwerze i chciałbym pomóc bo serwer czasem tej pomocy potrzebuje bo nie każdy ma czas a administracji moim zdaniem jest mało jak na taką ilość osób.  
9. Opisz siebie: Mam na imię Kamil mam 16 lat. Chodzę do technikum na kierunek technik-logistyk. Większość swojego życia poświęciłem minecraftowi, szczególną dużą część grania poświęciłem survivalowi. Jestem miły, pracowity, wesoły i kulturalny. Najbardziej interesuję się informatyką i lubię spędzać czas grając na Keyboardzie.
10. Twoje plusy i minusy:

plusy:

-Jestem miły i cierpliwy

-Jestem bardzo spokojnym człowiekiem

-Dobrze posługuje się komendami

-Trudno mnie wyprowadzić z równowagi 

minusy:

-Jestem leniwy

 

 



Ostatnio edytowany: ponad 3 lat temu x 1 | x 6
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 3 lat temu

Drugi etap



🥒 OGÓREK 🥒

DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 3 lat temu

Drugi etap zakończony niepowodzeniem, odrzucone. Spróbuj ponownie za jakiś czas (znajomość mechanik serwera oraz regulaminu) :)



🥒 OGÓREK 🥒

DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 3 lat temu

Gracz ponowił drugi etap, tym razem z pozytywnym końcem - tydzień okresu próbnego :)



🥒 OGÓREK 🥒