Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Regiony
Temat zablokowany
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 4 lat temu

Poradnik dotyczy: Survival

Lista komend regionów:

  • /c +w [nazwa] [nick] - dodaje współwłaściciela do regionu
  • /c +m [nazwa] [nick] - dodaje mieszkańca do regionu
  • /c +b [nazwa] [nick] - blokuje dostęp graczowi do regionu
  • /c -w [nazwa] [nick] - usuwa współwłaściciela z regionu
  • /c -m [nazwa] [nick] - usuwa mieszkańca z regionu
  • /c -b [nazwa] [nick] - odblokowuje dostęp graczowi do regionu
  • /c info - wyświetla informacje o regionie na którym się przebywa
  • /c info [region] - wyświetla informacje o wybranym regionie
  • /c flagi - lista dostępnych flag
  • /c flaga [nazwa] [flaga] [on / off / wiadomość] - ustawia flagę
  • /c priorytet [nazwa] [priorytet (liczba)] - ustawia priorytet regionu, im wyższa liczba tym region jest bardziej na wierzchu

W [nazwa] można użyć samej nazwy regionu (czyli Nick_Nazwa) w przypadku gdy chcemy zastosować komendę do swojego regionu.
Przykład: mam region DoreK_dom i chcę dodać do niego gracza _Soe_ zatem korzystam z komendy /c +m dom _Soe_
Nic jednak nie szkodzi by wpisać też nick w sposób opisany poniżej.

Gdy chcę np. dodać kogoś do regionu gdzie jestem współwłaścicielem, w [nazwa] wpisuję nick właściciela cuboida oraz jego nazwę - można to zrobić na dwa sposoby:

  • nick nazwa
  • nick_nazwa

Na przykład jestem współwłaścicielem regionu _Soe__dom i chcę dodać do niego gracza entile96 więc korzystam z którejś z poniższych komend:

  • /c +m _Soe__dom entile96
  • /c +m _Soe_ dom entile96

Obydwie komendy będą działać tak samo :)

Flagi

Do każdego regionu można dodać część flag z WorldGuarda. Oto lista flag i ich opis:

Grupy: wszyscy, wlasciciele, mieszkancy, nie_wlasciciele, nie_mieszkancy, brak

  • powitanie: ustawia wiadomość powitalną (grupa: brak)
  • pozegnanie: ustawia wiadomość pożegnalną (grupa: brak)
  • ogien-rozprzestrzenianie: włącza/wyłącza rozprzestrzenianie się ognia (grupa: brak)
  • pojazdy-stawianie: włącza/wyłącza możliwość stawiania pojazdów (grupa: nie_mieszkancy)
  • moby-niszczenie-ramek: włącza/wyłącza możliwość niszczenia ramek przez moby (grupa: brak)
  • uzywanie: włącza/wyłącza możliwość używania drzwi, dźwigni, przycisków itd. (nie dotyczy pojemników) (grupa: nie_mieszkancy)
  • skrzynie-dostep: włącza/wyłącza dostęp do pojemników (grupa: nie_mieszkancy)
  • enderperla-teleportacja: włącza/wyłącza możliwość teleportacji za pomocą enderpereł (grupa: nie_mieszkancy)
  • lod-topienie: włącza/wyłącza topienie lodu (grupa: brak)
  • tnt: włącza/wyłącza wybuchy TNT (grupa: brak)
  • podpalanie: włącza/wyłącza możliwość podpalania przez ogień (grupa: brak)
  • moby-niszczenie-obrazow: włącza/wyłącza możliwość niszczenia obrazów przez moby (grupa: brak)
  • lawa-podpalanie: włącza/wyłącza możliwość podpalania przez lawę (grupa: brak)
  • pojazdy-niszczenie: włącza/wyłącza możliwość niszczenia pojazdów (grupa: nie_mieszkancy)
  • enderman-niszczenie: włącza/wyłącza możliwość niszczenia przez endermany (grupa: brak)
  • interakcja: włącza/wyłącza możliwość interakcji ze wszystkimi drzwiami, przyciskami, pojemnikami, pojazdami itd. (grupa: nie_mieszkancy)
  • pvp: włącza/wyłącza możliwość zadawania obrażeń dla graczy (grupa: wszyscy)
  • refrenus-teleportacja: włącza/wyłącza możliwość teleportacji za pomocą owocu refrenusu (grupa: nie_mieszkancy)


Ostatnio edytowany: około rok temu x 1

🥒 OGÓREK 🥒

DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 4 lat temu

Aktualizacja - dodano listę flag.



x 2

🥒 OGÓREK 🥒