Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Nadchodzące Beta Testy!
Temat zablokowany
DoreK Stwórca
860 postów
310 tematów
Lokalizacja: Warszawa
2 miesięcy temu


Nadchodzą Beta Testy reaktywacji Reverial!


Czas na testy!
Na wstępie chciałbym jednak zaznaczyć, że bardzo wiele rzeczy wymaga zrobienia, a testy będą podzielone na trzy etapy.
Podchodzimy do kwestii rozwoju dość ostrożnie - wszystko dzieje się powoli, lecz sprawnie - mając na uwadze poprzednie doświadczenia takie podejście powinno uniknąć problemów po otwarciu finalnej wersji reaktywowanych serwerów. Pozwoli nam to zbadać zachowania serwera przed otwarciem i dopracowanie tego, co nie działa tak jak powinno, a nie zostało wykryte na etapie początkowym.

Niemniej już dużo zostało zrobione i jest to najwyższy czas by to powiedzieć - widzimy się w grze już za chwilę!

Beta 1
Pierwsza beta będzie skierowana wyłącznie do ekipy serwera oraz Patronów. Służyć będzie do ogólnego zapoznania się z pierwszymi doświadczeniami gracza czyli proxy oraz Lobby. Będzie to zdecydowanie najmniej stabilna beta ze względu na to że w dalszym ciągu pracujemy nad infrastrukturą. Po krótszym czasie otwarcia Bety 1 zostanie otwarty serwer Creative, który już teraz jest na etapie końcowych prac.

Beta 2
Druga beta zostanie rozwinięta o kolejny tryb - Survival. Tryb ten jest najbardziej wymagającym trybem Reverial i wymaga zdecydowanie więcej pracy w porównaniu do Skyblocka. Dostęp do tej bety zostanie rozszerzony o listę chętnych (tak jak było do tej pory). Poprawiona zostanie także ogólna stabilność serwera (lepsze zabezpieczenia, wzmocniona infrastruktura). Będzie to etap który wdroży najwięcej nowości i zmian planowanych od prawie roku.

Beta 3
Finałowy etap testów - trzecia beta - będzie skupiać się na dopracowaniu mniejszych elementów i nie będzie wyróżniać się niczym specjalnym. Możliwe też, że zostanie rozszerzony dostęp i na serwer będzie mógł wejść każdy. Beta 3 zakończy się dzień przed planowanym otwarciem serwerów Reverial.


Kiedy?
Pierwsze beta testy będą dostępne jeszcze w tym miesiącu! Nie jestem w stanie teraz określić, kiedy nastąpi oficjalne otwarcie Reverial. Planowaliśmy zrobić to pod koniec grudnia, w tym momencie nie możemy niczego obiecać.

Więcej szczegółów dot. beta testów (i ich etapów) zobaczycie lada moment w kolejnych newsach - pierwszy z nich dotyczyć będzie Beta 1.

Do zobaczenia w grze 😁🥒 OGÓREK 🥒