Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Intensywne prace nad serwerami!
Temat zablokowany
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
około rok temu


Trwają intensywne prace nad reaktywacją!


Nowe lobby
Bazując na niewykorzystanym nigdy projekcie lobby, który rozpocząłem ponad rok temu, tworzymy zupełnie nową mapę pod serwer Lobby.
Aktualnie tworzymy wersję podstawową - na sezony wiosenno-letnie, co oznacza, że to, co za chwilę zobaczycie na screenie będzie wdrożone nieco później.

Nowa mapa zdecydowanie różni się od poprzedniej - więcej szczegółów, większa przestrzeń, znacznie lepszy wygląd. A oto mały screen z prac:

Nowe lobby będzie miało także trochę więcej, mniejszych funkcji - o tym niebawem 😀

Serwer proxy
Podjąłem decyzję o zmianie serwera proxy - aktualnie opieramy się na nowszym, zużywającym mniej zasobów Velocity. Posiada on dobre API oraz odpowiednią bibliotekę gotowych wtyczek, na które już wyemigrowałem ze stanu sprzed zawieszenia serwerów. Działa też opcja integracji ze stroną (np. rejestracja, odczytywanie powiadomień, składanie propozycji). 

Inne kwestie techniczne
Kolejne prace dotyczyć będą wdrożenia planowanych zmian na trybach oraz aktualizacji do nowych wersji. To zdecydowanie najbardziej czasochłonna część, natomiast sporo już zrobiliśmy przez ostatnie kilka miesięcy. 

SocialMedia
Już niebawem rozpocznie się aktywność na naszych mediach społecznościowych: YouTube, Instagramie, Facebooku oraz... TikToku!
Pracujemy nad nowymi formatami i mamy nadzieję, że spodobają się Wam nasze propozycje 😎

Co i kiedy?
Nie chcę obiecywać za wiele, bo dalej dużo prac przed nami. Natomiast mam nadzieję, że pierwszą betę będziemy w stanie udostępnić jeszcze w listopadzie, a gotowy serwer już w grudniu!



🥒 OGÓREK 🥒