Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Plany reaktywacji Reverial.net
Temat zablokowany
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 2 lat temu


Plany reaktywacji sieci serwerów Reverial.net


Słowem wstępu
Po kilku miesiącach zawieszenia sieci Reverial, nadszedł ten czas, by poważnie rozmawiać o wznowieniu naszej działalności 😀
W przedostatnim ogłoszeniu zapowiadającym przewidywane zawieszenie działalności serwerów, wskazałem kilka powodów dlaczego doszło do zawieszenia działalności. Głównym powodem były problemy finansowe, a drugim równie ważnym powodem - mój brak czasu, w wyniku istotnych zmian w moim życiu (przeprowadzka i tak dalej).

Teraz, gdy już u mnie wszystko jest w miarę stabilnie, po wielu przemyśleniach związanych z serwerem jestem gotowy, by zacząć działać nad Reverial 😁

Przede wszystkim - co teraz?
Od ponad miesiąca nieustannie, wraz z całą dotychczasową ekipą, rozmawiamy na temat planów reaktywacji. Doszliśmy do wielu wniosków - jakie błędy popełniliśmy wcześniej, w jakim kierunku chcemy iść i co należy zrobić, by utrzymać serwery przy życiu.

Jednym z naszych głównych założeń na reaktywację jest utworzenie zintegrowanego systemu zgłoszeń z różnymi serwisami, takimi jak Discord, by nie było konieczne załatwianie spraw przez forum tak, jak to było dotychczas. Kolejne główne założenie to opracowanie takiego planu biznesowego, by serwery mogły nie tylko się utrzymywać, ale także generować przychód na dalszy ich rozwój i promowanie.
W dalszym ciągu chcemy kierować się jak największym wsparciem dla najnowszych wersji Minecrafta, a także nieustannym rozwojem funkcji serwerów. Ale to nie wszystko - do pozostałych wniosków przejdę za chwilę ;)

Pierwszym krokiem jednak jest uzbieranie odpowiedniej kwoty, by móc swobodnie rozpocząć prace nad Reverial oraz zapewnić serwerom odpowiedni rozwój, a społeczności - maksimum frajdy z rozgrywki i minimum formalności. Bezpiecznym progiem jest ok. 3000 zł, który umożliwi nam długotrwałą działalność oraz promowanie Reverial, co pozwoli na budowanie naszej społeczności. 

Dlatego założyliśmy Patronite - gdzie każdy z Was może zostać patronem i miesięcznie wspierać nas finansowo w zamian za różne nagrody. Na stronie https://patronite.pl/ReverialNET umieściliśmy długi opis wraz z założeniami i wnioskami. Warto przeczytać tę stronę, by upewnić się, że podchodzimy do sprawy z pełnym zaangażowaniem!

Inne formy wsparcia także są możliwe, poprzez przelew bankowy na konto Reverial oraz przelew PayPal:

Przelew bankowy
Numer konta: 53 1140 2004 0000 3102 8180 2208
Imię i nazwisko: Dorian Piwnik
Tytuł: możesz umieścić swój nick lub UUID

PayPal
https://paypal.me/DoreK3
W wiadomości możesz umieścić swój nick lub UUID

Prace nad reaktywacją
Aktualnie trwają rozmowy z ekipą na temat szczegółów związanych z organizacją prac. Na dniach rozpoczniemy prace podstawowe, czyli takie, które nie wymagają dodatkowych usług do realizacji. W skład tych prac wchodzi utworzenie nowych pluginów oraz systemów oraz ich testowanie na sprzęcie prywatnym, budowa map czy opracowywanie planu biznesowego.

Gdy cel uda się osiągnąć...
Po osiągnięciu celu 3000 zł zakupione zostaną usługi niezbędne do rozpoczęcia zaawansowanych prac nad serwerami Reverial. Etap ten może potrwać od miesiąca do nawet dwóch-trzech miesięcy, ponieważ zależy nam na dopracowaniu całości i dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. Gdy będziemy blisko startu, ogłosimy datę i godzinę otwarcia reaktywacji oraz dalsze plany rozwoju - bo nie zamierzamy zaprzestać na trzech, znanych do tej pory trybach ;) 

Dołącz do naszej społeczności!
Jeżeli jeszcze nie znasz serwerów Reverial, zachęcamy do dołączenia do nas na Discordzie :)

 

Wkrótce kolejne ogłoszenia :)Ostatnio edytowany: około rok temu x 3

🥒 OGÓREK 🥒