Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Serwery Reverial.net zostały zawieszone
Temat zablokowany
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 2 lat temu


Zawieszenie działalności serwerów Reverial.net


Czas na przerwę. Długą przerwę
Powód tej decyzji został szczegółowo opisany w poprzednim ogłoszeniu: https://reverial.net/forum/topic/502-przewidywane-zawieszenie-dziaalnoci-reverialnet/
(kliknij "przejdź do posta", aby zobaczyć całą treść ogłoszenia)

Niestety do tej pory nie udało nam się uzbierać wymaganej kwoty na opłacenie serwerów. Reverial niestety nie jest w stanie się utrzymać, w związku z tym jestem zmuszony zawiesić działalność. Od wysłania tego ogłoszenia serwery już nie działają.

Kilka słów ode mnie (Dorka)
Przede wszystkim chciałbym podziękować całej ekipie Reverial oraz wszystkim graczom za ten wspaniały czas. Ekipa włożyła w ten serwer ogrom czasu oraz zaangażowania, miała ogromny wpływ na rozwój naszej sieci. Dzięki Wam zdobyłem sporo doświadczenia, które przyda mi się w dalszym życiu zawodowym oraz pomoże w realizacji dalszych projektów. Chcę podziękować także donatorom, dzięki którym ten serwer w ogóle mógł istnieć: @Ziomnagorze, @pewu_dev, @_Ponczek__, @Vincenty11, @White_Foxie oraz wszystkich innych - przepraszam, jeśli kogoś pominąłem. Podziękowania należą się także dla wszystkich, którzy zakupili jakąkolwiek usługę w naszym sklepie, dzięki czemu serwer mógł dalej funkcjonować, oraz dla testerów, którzy wykrywali błędy na serwerach. Jesteście wspaniali!

Czy Reverial kiedykolwiek powróci?
Teraz nie mogę niczego obiecywać. Jeśli nawet miałbym przywrócić tę sieć do działania, nie wydaje mi się, żeby nastąpiło to w roku 2021. Tak jak wspominałem w poprzednim ogłoszeniu, przede mną wiele wyzwań - pełnoletność, zmiana miejsca zamieszkania, rozpoczęcie pracy. To wszystko na pewno będzie miało wpływ na mój wolny czas. Drugą kwestią jest to, że reaktywacja Reverial będzie wymagała inwestycji niemałych pieniędzy - serwery swoje kosztują, a chcielibyśmy zapewnić działanie na dłużej, niż miesiąc...

 

Do zobaczenia! 



Ostatnio edytowany: ponad 2 lat temu

🥒 OGÓREK 🥒