Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Odrzucone Podanie na ChatModeratora
Temat zablokowany
Raightt_mit
6 postów
5 tematów
ponad 2 lat temu

1. Twój nick: _aniarezia_
2. Imię: ania
3. Wiek: 14
4. Jak długo grasz w Minecrafta: ponad 7 lat
5. Jak długo grasz na tym trybie: od poprzedniej edycji 6. Czy miałeś/aś rangę moderacyjną na innym serwerze, jeśli tak to napisz jaką: chyba tak, ale serwer został zamknięty i nie jestem w stanie tego sprawdzić teraz 7. Czy miałeś/aś swój serwer: tak, był to serwer survival prowadzony głównie przez koleżankę i mnie i był prywatny
8. Dlaczego chcesz zostać ChatModeratorem: myślę że,  sprawdziłam bym sie w tej roli, znam sie w miare na tym, więc chciałabym od nowa zacząć jeśli chodzi o to.
9. Opisz siebie: po za rysowaniem, budowaniem jakimś tam programowaniem to chyba sie niczym więcej nie zajmuje.
10. Twoje plusy i minusy: PLUSY: umiem dobrze prowadzić rozmowy, co według mnie jest bardzo przydatne osobie z taką rangą. Znam się też jeśli chodzi o Minecraft, przynajmniej na jakimś poziomie. Też znam już chyba nawet dobrze sam serwer i jego społeczeństwo. MINUSY: Jestem uparta czesto umiem też nie słuchać innych ale nie chcę sie rozpisywać za bardzo na tematy. Nie umiem wymieć za dużo moich minusów, tak naprawdę to chyba tyle. 

 

Dzieki za uwage, i przepraszam za jakieś błędy, pisze to na szybko na telefonie na którym praktycznie nic nie widzę.



Ostatnio edytowany: ponad 2 lat temu x 2
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 2 lat temu

Odrzucone



🥒 OGÓREK 🥒