Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Odrzucone Vote kick
Temat zablokowany
pewu_dev
23 postów
12 tematów
około rok temu

Proponuję dodać opcję tworzenia głosowań za wyrzuceniem/wyciszeniem danego gracza gdy nie ma nikogo z ekipy. Dosyć często spotykałem się z taką sytuacją, gdzie jakiś gracz był uciążliwy na czacie, trolował lub ogólnie robił shitstorm irytując wszystkich, a też nie było nikogo z ekipy kto mógłby pomóc rozwiązać ten "problem".
Uważam, że opcja nadawania muta lub kickowania takiego delikwenta za pośrednictwem głosowania na czacie była by idealnym rozwiązaniem takich sytuacji. Wstępnie widzę, że są od tego gotowe rozwiązania, nie wiem na ile są aktualne i możliwe do wprowadzenia:
https://dev.bukkit.org/projects/vote-kick

Ostatnio edytowany: około miesiąc temu
DoreK Stwórca
826 postów
284 tematów
około rok temu

Plugin który zasugerowałeś to archaizm.

Sama funkcja zdaje się mieć sens, lecz widzę też spore pole do nadużyć. Wydaje mi się że po prostu najlepszym rozwiązaniem jest... większa ekipa, zawsze też można powiadomić nas o jakimś delikwencie osobiście np. na Discordzie. W każdym razie, jeśli miałbym wprowadzić tę funkcję, to już globalnie, a nie tylko na Survivalu, zatem przenoszę do działu wstecz.

🥒 OGÓREK 🥒

DoreK Stwórca
826 postów
284 tematów
około miesiąc temu

Na ten moment odrzucone, prędzej widziałbym automatyzację tego procesu (np. wykrywanie przez serwer łamania regulaminu przynajmniej z zakresu czatu)

🥒 OGÓREK 🥒