Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Odrzucone Podanie na ChatModeratora
Temat zablokowany
Raightt_mit
6 postów
5 tematów
ponad 2 lat temu

1.. Twój nick: _aniarezia_

2. Imię: Ania

3. Wiek: 14 lat

4. Jak długo grasz w Minecrafta: Minecraft gram już od ponad 6 lat

5. Jak długo grasz na tym trybie: miesiąc chyba, ale pewna nie jestem. Czy miałeś/aś rangę moderacyjną na innym serwerze, jeśli tak to napisz jaką: byłam na jedynym z serwerow ale niestety został on zamknięty przez małą liczbe grczy

7. Czy miałeś/aś swój serwer: miałam dwa serwery, były to serwery prywatne ale grałam tam z przyjaciółmi ale tak to nie robiłam większych serwerow

 

8. Dlaczego chcesz zostać ChatModeratorem: chciałabym zostać moderatorem dla nauczenia sie troche wiecej o rzeczach z tym powiąnym ale też dlatego że chce pomóc roche innym osob które mogą mieć z czymś problem

9. Opisz siebie:  lubie rysować, czasem biegam zajmuje sie informatyką ale nie tylko

10. Twoje plusy i minusy: 

 

moim plusem głównym w sumie jest to że znam sie wiarę dobrze na podstawie komend (minecraft, ale jeśli chodzi o informtyke to też dobrze sobie radze) jeśli chodzi o samo mderowanie/pomaganie techniczne a takto to jeśli bym miała sama określać, to jestem miłą osobą staram sie być ch e utrzymywać dobrą relacje miedzy innymi i pomagać dobrze umiem rysować a tak to to chyba tyle 

 

a jeśli chodzi o minusy moje to jestem uparta czasemi jestem leniwa i to tyle jeśli chodzi o mnie wiek i imie chyba nie musze już podawać, nie?

 

 

 

 

 

 

 

 



Ostatnio edytowany: ponad 2 lat temu
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa