Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Odrzucone [Skarga] Theyl =)
Temat zablokowany
Theyl
1 postów
1 tematów
ponad 2 lat temu

1. Twój nick: Theyl
2. Nick oskarżonego: [ChatMod] kamnow i [MOD]_X_PONCZEK_D_
3. Powód oskarżenia: Karygodne i żałosne zachowanie Administracji w moim kierunku + faworyzacja innych graczy. Jeżeli obraziłem w najmniejszym stopniu kogoś to bardzo przepraszam, ale nie wydaje mi się aby takie coś było, a to co pisali graczy w moim kierunku i nie zostali wyciszani to tylko faworyzacja. Reszta na przedstawionym filmiku.
4. Dowody: https://www.youtube.com/watch?v=dvUUx9kJM6E
5. Data zdarzenia: 13.05.2021



Ostatnio edytowany: ponad 2 lat temu
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 2 lat temu

Na załączonych dowodach nie widać żadnej faworyzacji graczy - wiadomość wysłana przez wojtyłę "mozesz tak laskawie zamknac leb" nie jest żadną obrazą. Teraz zobaczmy Twoje wiadomości - posłużę się Twoim screenem:

Twoje zachowanie było wyjątkowo toksyczne od pierwszego wejścia na serwer (dodając do tego trolling w postaci spamu typu "Szukam żony" czy "Uprawiacie sex"). Zatem doszło do naruszenia regulaminu, dokładnie §1.5 oraz §2.4.

Dodam że Twoje zachowanie na czacie głosowym dziś było po prostu żenujące - po wejściu na kanał usłyszałem od Ciebie "ku*wa", a późniejsza konwersacja polegała na prowokacyjnych zaczepkach, "rzucaniu" się w stronę praktycznie każdego obecnego.

W związku z tym że wiadomo z jakim użytkownikiem mamy do czynienia, otrzymałeś bana permanentnego na serwerze oraz Discordzie bez możliwości odwołania. To nie serwer dla takich :)



x 3

🥒 OGÓREK 🥒