Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Przyjęte Kradzież oraz Wykorzystywanie Bugów
Temat zablokowany
Darodrago
5 postów
2 tematów
Lokalizacja: Niemcy
ponad 3 lat temu

1. Twój nick: Darodrago
2. Nick oskarżonego: cz4rny_krzak, Dave12201
3. Powód oskarżenia: Dnia 12.04.2021 doszło na mojej wyspie do wykorzystania bugu, przez gracza cz4rny_krzak, niszczył bloki tak długo, aż udało się włączyć GUI handlu z wieśniakiem, tym samym okradając mnie z przedmiotów, które posiadał ten wieśniak, gracz ten nie był nawet przeze mnie zaproszony, został on przeteleportowany przez gracza Dave12201, który aktualnie znajdował się na wyspie.

Prosząc o zwrot, bądź o zapłatę skradzionych rzeczy, rzekł: "yyyyy...", "ucziwe wykorzystanie bugów", "XD" 
Sam Dave12201 przyznał, iż "przekitrał od niego kilkanascie ksiazek"

O ile jest taka możliwość prosiłbym o rozpatrzenie tej sytuacji.
4. Dowody: https://imgur.com/a/iFUEOaF
5. Data zdarzenia: 12.04.2021



Ostatnio edytowany: ponad 3 lat temu
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 3 lat temu

Problem w tym że nie załączyłeś dowodów na których jednoznacznie widać jakoby oskarżony wykorzystywał błąd i w wyniku tego handlował z osadnikami. Na niekorzyść dla oskarżonego jest fakt że się przyznał do popełnienia tego czynu (chodzi o wykorzystywanie bugów) zatem zostanie zbanowany na tydzień, a przedmioty - o ile ma je w ekwipunku, zostaną Ci zwrócone (przypomnij się).

Dave nie złamał regulaminu - jedyne co zrobił, to przeteleportował gracza, zatem nie otrzyma on kary w wyniku tej skargi.



Ostatnio edytowany: ponad 3 lat temu

🥒 OGÓREK 🥒