Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Przyjęte Podanie na ChatModeratora
Temat zablokowany
Mikulii
1 postów
1 tematów
ponad 3 lat temu

1. Twój nick: Mikulii
2. Imię: Laura
3. Wiek: 18
4. Jak długo grasz w Minecrafta: Około 10 lat.
5. Jak długo grasz na tym trybie: Od bety.
6. Czy miałeś/aś rangę moderacyjną na innym serwerze, jeśli tak to napisz jaką: Nie miałam, ale jestem adminem na grupie na fb, 55 tyś osób. Jeśli oczywiście się to jakoś liczy.
7. Czy miałeś/aś swój serwer: Tylko na Server.pro i Aternosie do grania ze znajomymi
8. Dlaczego chcesz zostać ChatModeratorem:  Bardzo lubię ten serwer, polecam innym, spędzam na nim sporo czasu i chciałabym zaproponować pomoc ze swojej strony, bo osobiście sądzę, że brak dobrej (lub wystarczającej ilości) moderacji, obniża komfort i ogólne wrażenia z gry. Dodatkowo będąc wiele razy, na różnych serwerach i widząc wyraźne przegięcie z tym co ludzie pisali na chacie, denerwowała mnie zawsze ta bezradność i bardzo chciałam być w tych momentach chatmodem.
9. Opisz siebie: Jestem w 2 klasie technikum i szkolę się w zawodzie technik ekonomista. Pracuje od niedawna w sprzedaży bezpośredniej. Od 4 lat gram na gitarze i jest to moja największa pasja. Całkiem sporo gram w gry, najczęściej chyba w CSa. Trochę ćwiczę, interesuje się psychologią oraz lubię fotografować przyrodę.

10. Twoje plusy i minusy: 

Plusy:

-Jestem: Kreatywna, ambitna, towarzyska, odpowiedzialna, ugodowa, spokojna i cierpliwa.

-Całkiem często jestem na serwerze.

-Jestem dosyć dyspozycyjna.

-W stosunku do obcych mi osób, staram się zachowywać kulturę rozmowy lub indywidualnie określam na ile mogę sobie pozwolić, żeby nie przekroczyć granic taktu.

Minusy:

-Czasami jestem leniwa.

-Mam dni, gdzie potrzebuje odciąć się od ludzi i skupić na samorozwoju/rozwijaniu pasji. Wtedy najczęściej nie można się ze mną łatwo skontaktować.



Ostatnio edytowany: ponad 3 lat temu x 2
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 3 lat temu

Drugi etap bez zastanowienia :)



x 1

🥒 OGÓREK 🥒

DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 3 lat temu

7 dni okresu próbnego, gratki =)



🥒 OGÓREK 🥒