Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Przyjęte Proźba o rozbiórkę budowli wraz z skrzynkami.
Temat zablokowany
PlayerekG123
96 postów
17 tematów
Lokalizacja: Jakaś na pewno
ponad 4 lat temu

1. Nazwa regionu do rozebrania (nick_nazwa): W tamtym miejscu nie ma cuboida, toteż podaję kordynaty: [330 ~ 27] skrzynek, a [315 ~ 15] budowli. Nick właściciela to daragonsfire.
2. Powód rozbiórki: Powód jest oczywisty. Mianowicie zwolniło by się miejsce, gdzie inny gracz mógł by mieć swoją działkę/dom. daragonsfire ma bana permamentnego, więc na serwer i tak nie wróci.



Ostatnio edytowany: ponad 4 lat temu
<strong>Pewnie i tak niedługo dorek mnie zbanuje, za "udostępnianie jakiś danych" czy coś, a jak nie za to, to zmieni regulamin na 10 minut aby się mnie pozbyć. Na początku myślałem, że przygoda na dcrafcie będzie fajna, a tu się okazuję, że każdy z administracji i moderacji jest taki sam. Nie potrafi uszanować kogoś zdania, nie potrafi wysłuchać, bo tak powiedział moderator i tak ma być. Dziwne? Bardzo. A to niby DoreK taki dobry, wie co najlepsze dla serwera. W swoim statusie na discordzie ma napisane, że chciałby cofnąć czas. Tsa... Nie wierzcie na słowo. Pewnie się cieszy, że mnie "wykurzył" z serwera. Ale nie wie wszystkiego :)</strong><br /> <br /><strong>Dużo może się jeszcze wydarzyć.</strong>
PlayerekG123
96 postów
17 tematów
Lokalizacja: Jakaś na pewno
ponad 4 lat temu

Do zamknięcia.



x 1
<strong>Pewnie i tak niedługo dorek mnie zbanuje, za "udostępnianie jakiś danych" czy coś, a jak nie za to, to zmieni regulamin na 10 minut aby się mnie pozbyć. Na początku myślałem, że przygoda na dcrafcie będzie fajna, a tu się okazuję, że każdy z administracji i moderacji jest taki sam. Nie potrafi uszanować kogoś zdania, nie potrafi wysłuchać, bo tak powiedział moderator i tak ma być. Dziwne? Bardzo. A to niby DoreK taki dobry, wie co najlepsze dla serwera. W swoim statusie na discordzie ma napisane, że chciałby cofnąć czas. Tsa... Nie wierzcie na słowo. Pewnie się cieszy, że mnie "wykurzył" z serwera. Ale nie wie wszystkiego :)</strong><br /> <br /><strong>Dużo może się jeszcze wydarzyć.</strong>