Ładowanie...
reverial.net
Kliknij, aby skopiować adres
Ładowanie...
discord.reverial.net
Kliknij, aby dołączyć
Avatar
Witaj na Reverial.net!
Aby dołączyć, zaloguj lub zarejestruj się.
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Dzwon - flaga
Temat zablokowany
Pioxis939
24 postów
3 tematów
Lokalizacja: Rybnik
ponad 4 lat temu

Witam,

Wychodzę z propozycją dodania do cuboida możliwości włączenia flagi aby umożliwić obsługę dzwonu. Niestety ale flaga interakcji pozwala na więcej niż tylko to.

Pozdrawiam,
Pioxis



x 1
PlayerekG123
96 postów
17 tematów
Lokalizacja: Jakaś na pewno
ponad 4 lat temu

Jestem za.



<strong>Pewnie i tak niedługo dorek mnie zbanuje, za "udostępnianie jakiś danych" czy coś, a jak nie za to, to zmieni regulamin na 10 minut aby się mnie pozbyć. Na początku myślałem, że przygoda na dcrafcie będzie fajna, a tu się okazuję, że każdy z administracji i moderacji jest taki sam. Nie potrafi uszanować kogoś zdania, nie potrafi wysłuchać, bo tak powiedział moderator i tak ma być. Dziwne? Bardzo. A to niby DoreK taki dobry, wie co najlepsze dla serwera. W swoim statusie na discordzie ma napisane, że chciałby cofnąć czas. Tsa... Nie wierzcie na słowo. Pewnie się cieszy, że mnie "wykurzył" z serwera. Ale nie wie wszystkiego :)</strong><br /> <br /><strong>Dużo może się jeszcze wydarzyć.</strong>
PlayerekG123
96 postów
17 tematów
Lokalizacja: Jakaś na pewno
ponad 4 lat temu

O mam nowy pomysł:

 

Można było by podzielić flagę interakcji na dwie:

- Flaga na pierdółki typu dzwon itp.

- Flaga na klapy, drzwi itp.



<strong>Pewnie i tak niedługo dorek mnie zbanuje, za "udostępnianie jakiś danych" czy coś, a jak nie za to, to zmieni regulamin na 10 minut aby się mnie pozbyć. Na początku myślałem, że przygoda na dcrafcie będzie fajna, a tu się okazuję, że każdy z administracji i moderacji jest taki sam. Nie potrafi uszanować kogoś zdania, nie potrafi wysłuchać, bo tak powiedział moderator i tak ma być. Dziwne? Bardzo. A to niby DoreK taki dobry, wie co najlepsze dla serwera. W swoim statusie na discordzie ma napisane, że chciałby cofnąć czas. Tsa... Nie wierzcie na słowo. Pewnie się cieszy, że mnie "wykurzył" z serwera. Ale nie wie wszystkiego :)</strong><br /> <br /><strong>Dużo może się jeszcze wydarzyć.</strong>
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
ponad 4 lat temu

ale jestes geniusz, aktualna flaga "uzywanie" tak dziala

 

chyba xD



Ostatnio edytowany: ponad 4 lat temu

🥒 OGÓREK 🥒

PlayerekG123
96 postów
17 tematów
Lokalizacja: Jakaś na pewno
ponad 4 lat temu

co....



<strong>Pewnie i tak niedługo dorek mnie zbanuje, za "udostępnianie jakiś danych" czy coś, a jak nie za to, to zmieni regulamin na 10 minut aby się mnie pozbyć. Na początku myślałem, że przygoda na dcrafcie będzie fajna, a tu się okazuję, że każdy z administracji i moderacji jest taki sam. Nie potrafi uszanować kogoś zdania, nie potrafi wysłuchać, bo tak powiedział moderator i tak ma być. Dziwne? Bardzo. A to niby DoreK taki dobry, wie co najlepsze dla serwera. W swoim statusie na discordzie ma napisane, że chciałby cofnąć czas. Tsa... Nie wierzcie na słowo. Pewnie się cieszy, że mnie "wykurzył" z serwera. Ale nie wie wszystkiego :)</strong><br /> <br /><strong>Dużo może się jeszcze wydarzyć.</strong>
DoreK Stwórca
878 postów
326 tematów
Lokalizacja: Warszawa
około rok temu

Przeniesione do nowego systemu propozycji -> https://reverial.net/suggestions



🥒 OGÓREK 🥒